SZCZAWNICKI SYLWESTER POD GWIAZDAMI 2017

To był ze wszech miar udany Sylwester pod Gwiazdami! Szczawnica w tym roku bawiła się na placu przy dolnej stacji Kolei Linowej „Palenica” w rytm folkowych przebojów góralskiej kapeli „Ciupaga”, finalisty „Mam Talent” 2016. Zanim jednak doszło do koncertu gwoździa programu, przybywających tłumnie pod kolejkę imprezowiczów rozbawiła i roztańczyła dwójka dj-ów: DJ Blue Note i DJ Kudłaty Sound System.
Punktualnie o 22.30 gwiazdę wieczoru – kapelę „Ciupaga” - zapowiedział dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Hurkała i zaczęło się. Estradę opanował góralski żywioł, taneczna i skoczna muzyka o bogatym, regionalnym instrumentarium, tworzona przez grupę przyjaciół z Łącka. Co się tam działo! Ze sceny szedł dym, płyty zespołu fruwały w powietrzu, a ponad 2 tysięczna publiczność śpiewała wraz z wykonawcami i skakała w rytm znanych hitów!
O godzinie 00: 00, po wspólnym odśpiewaniu 100. Lat za pomyślność Nowego 2018 Roku i zrobieniu selfie, wystrzeliły sztuczne ognie, we wspaniałym, widowiskowym pokazie na tle muzyki.
Komu jeszcze było mało atrakcji, do godziny 1:00 mógł bawić się wraz z DJ-ami!
Organizatorem Sylwestra pod Gwiazdami, jak co roku, było Miasto i Gmina Szczawnica i Miejski Ośrodek Kultury.

prev next