DZIEŃ DZIECKA 2018

Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica zaprosił do wspólnego świętowania Dnia Dziecka, po południu 3 czerwca (w niedzielę), na placu przy dolnej stacji PKL „Palenica”.
Na szczęście złe prognozy pogody się nie sprawdziły i można się było bawić przy pięknej słonecznej aurze. W programie znalazło się szereg atrakcji dla dzieci. Przybyli weseli animatorzy, w barwnych cyrkowych strojach, którzy zorganizowali szereg konkursów z nagrodami i wiele ciekawych zabaw. Było malowanie twarzy, tworzenie figur z balonów, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, zabawy z piłką i skakanie nad sznurkiem. Chętni mieli możliwość skorzystania z trampoliny, basenu z kulkami i zjeżdżalni oraz przejażdżki na kucyku. Miłą pamiątką stało się zrobienie wspólnego zdjęcia z Kubusiem Puchatkiem lub Tygryskiem, ze Stumilowego lasu!
Do wspólnego śpiewania piosenek oraz tańczenia samby i oddawania się ćwiczeniom gimnastycznym w rytm muzyki zachęcili przybyłe dzieciaki „Beti i Bobass”, którzy wystąpili z godzinnym koncertem znanych dziecięcych przebojów i utworów z własnego repertuaru!
Do rozdania było 300 wat cukrowych i 300 lodów, z czego nasi milusińscy bardzo się ucieszyli!!!
Organizatorem zabawy był Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy.